wtorek, 30 sierpnia 2016

ZAPISY NA KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Prowadzimy zapisy na kurs rysunku dla kandydatów na kierunki Architektura, Architektura Krajobrazu, Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego (PK, ASP), Projektowanie Wnętrz.
Terminy na kurs podstawowy 1x w tygodniu lub kurs intensywny 2x, 3x w tygodniu, dobierają Państwo dowolnie z wymienionych dni. Do kursantów podchodzimy indywidualnie od podstaw, od dowolnie wybranego terminu.  
Podział grup na początkującą i zaawansowaną. Dni zajęć można zmieniać, jeżeli będzie to konieczne po wcześniejszym zgłoszeniu. Kurs rysunku przeznaczony jest dla osób początkujących, uczniów gimnazjów, liceów, studentów, które nigdy nie miały styczności z rysunkiem oraz posiadających podstawowe umiejętności. Do rozpoczęcia nauki nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Dodatkowo proponujemy kurs historii sztuki od października przygotowujący do matury. Historia sztuki jest jednym z kryteriów egzaminacyjnych, zajęcia prowadzone przez wykładowcę architektury, UJ.

Wymagamy regularnego uczęszczania na zajęcia, postępów, wykonywania prac rysunkowych zadawanych przez prowadzących, systematyczności, dostosowania się do rytmu grupy, DUŻO UŚMIECHU oraz CHĘCI !!!

Dlaczego warto nas wybrać: - mamy doświadczenie i sprawdzony program! - Wyniki naszych kursantów prezentujemy na stronie www.kurs-rysunku.pl, wymieniając osoby, które dostały się na studia. Posiadamy wysoką skuteczność, niewiele szkół rysunku w Krakowie, może poszczycić się taką ilością studentów na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej i innych uczelniach w Polsce i za granicą! - Jesteśmy jedną z niewielu szkół rysunku w Krakowie w której uczą zawodowi, projektujący w praktyce Architekci IARP, wpisani na listę Izby Architektów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich, zajęcia prowadzi doktor inżynier architekt KA oraz magister inżynier architekt WAPK, wykładający rysunek w szkołach i na uczelniach oraz posiadający udokumentowany dorobek dydaktyczny i naukowy, oraz realizacje z zakresu architektury!
Zajęcia prowadzimy na poziomie akademickim z wielką starannością, traktując każdego kandydata indywidualnie
Na naszym kursie uczy wyłącznie wykwalifikowana z wieloletnim doświadczeniem w zakresie edukacji. 
·         Terminy zajęć z rysunku:
Wtorek 15.30-19.30
Środa 15.30-19.30
Czwartek 15.30-19.30
 Sobota 09.30-13.30

Terminy zajęć z historii sztuki (ilość w każdej z grup ograniczona):
Czwartek 16.00-17.30  
Sobota 13.30-15.00 
·        Adres przeprowadzania zajęć z rysunku odręcznego:
Krowoderska 6/14, Kraków, III p. (winda), na domofonie PRACOWNIA ARCHITEKTURY ELIPSA. lokalizacja blisko (ok. 400m) Dworca Głównego i Rynku Głównego w Krakowie.

SKUTECZNOŚĆ KURSU RYSUNKU ELIPSA:
·         W roku 2016 ogólna średnia ocen z egzaminów naszych kursantów zdających na Politechnikę Krakowską, Politechnikę Śląską, Politechnikę Rzeszowską w 2014 to 4,9 i WAPK 4,8. Nasz kursant otrzymał najlepsze oceny wśród zdających 5 oraz 5,5 i 2m. w rankingu osób zdających w roku 2016 na WAPK oraz inni kursanci zajęli pierwsze miejsca w egzaminach na IWP PK

PROGRAM KURSÓW RYSUNKU:
Zasady perspektywy Kompozycja rysunku w przestrzeni kartki Podstawowe konstrukcje geometryczne z brył i ich kompozycja Konstrukcja światłocienia Opracowanie odpowiedniej maniery rysunku pod wybrany kierunek studiów Proporcje ludzkie w architekturze i projektowaniu Kompozycja architektoniczna Projektowanie architektury zieleni i krajobrazu Projektowanie wnętrz Projektowanie pojazdów, przedmiotów, designu w nowych technologiach. Konstrukcje i kompozycje złożone (architektura historyczna, tradycyjna, współczesna, futuryzm i formy przemysłowe) Historia Architektury i Sztuki z wykładami przygotowującymi do egzaminu maturalnego Tematy z wyobraźni (projektowe i abstrakcyjne) Rysunki z martwej natury i plenerowe Egzaminy próbne oparte o tematy egzaminacyjne i studialne Przedstawienie na podstawie autorskich projektów I realizacji prowadzących kurs - zasad pracy architekta, projektanta wnętrz, architekta krajobrazu, projektanta pojazdów Wykłady n.t. architektury współczesnej i historycznej Przeglądy teczek oraz przygotowanie teczek do egzaminów na uczelnie zagraniczne oraz Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Nauka rysowania i przygotowanie teczek na Inżynierię Wzornictwa Przemysłowego Politechnika Krakowska. Podstawy oprogramowania komputerowego typu AUTOCAD (posiadamy oryginalną licencję), w oparciu o wykorzystanie w projektach.

CENNIK KURSÓW

Szczegółowych informacji n.t. płatności i kursu udzielamy telefonicznie lub e-mailem. Rabaty obejmują również zapisy grupowe. Osoby polecane i polecające otrzymują rabat, jeżeli ktoś cię polecił, poinformuj kto - przy zapisie. Kurs rysunku stosuje system rabatów przy wpłacie z góry za 1 semestr oraz 2 semestry w roku szkolnym. Rabaty obowiązują dla kursu podstawowego i kursu intensywnego. Osoby będące w gimnazjum I, II i III klasie szkoły średniej, a także studenci przy kontynuacji kursu do egzaminu otrzymują rabaty - uczęszczasz dłużej płacisz mniej. Kurs gwarantuje, że opłata za naukę nie będzie podnoszona w trakcie roku szkolnego. Opłaty pobieramy miesięcznie.
Co w cenie:
Papier biały bristol 50x70 format B2, dostępny na zajęciach, kącik kawowy. W cenę kursu rysunku wliczone są pomoce dydaktyczne m.in. autorskie plansze do tematów. Udostępniamy również deski (50x70) do rysowania na zajęciach. W cenie kursu historii sztuki materiały dydaktyczne oraz przykładowe materiały maturalne w formie papierowej, a także w formie on-line Co należy przynieść:
Należy przynieść na pierwsze zajęcia ołówek automatyczny 1.0 (np. faber castell) lub 2.0 (np. koh-i-noor versatle 2.0) lub inny ołówek o podanych grubościach oraz gumkę chlebową.
Inne:
W przypadku braku potrzebnych materiałów wszelkie w/w pomoce jak ołówki, pisaki, pastele, klej do modeli, papier oraz gumki są dostępne na kursie.
Zapisy:
Zapisy oraz zapytania przyjmujemy telefonicznie lub e-mailem. Można dokonać zapisu również bezpośrednio w pracowni w trakcie roku szkolnego. tel. 692 415 013, 600 926 466, e-mail: elipsa@kurs-rysunku.pl

ZAPISY PO DOKONANIU WYBORU KURSU MOŻNA SKŁADAĆ RÓWNIEŻ POPRZEZ FORMULARZ ON-LINE 

K urs rysunku Kraków ferie zimowe 2020 Chcesz spróbować swoich sił w rysunku odręcznym lub pragniesz podszkolić swoje umiejętności...